Gość odcinka

Piotr Winiarski

Czy w marketingu można zawsze stosować te same klasyczne schematy sprzedażowe? Czy przy każdym rodzaj produktu czy usługi funkcjonują te same zasady marketingowe?

Piotr Winiarski, który jest doradcą w marketingu dla inżynierów przekonuje, że jest duża różnica pomiędzy marketingowcem a inżynierem marketingu. Kim jest inżynier marketingu i kto go potrzebuje? – o tym opowiada gość tego odcinka podcastu Biznes Cafe, który od lat mieszka w Niemczech, gdzie prowadzi swoją firmę TradeOffice24.com doradzającą polskim firmom w budowaniu strategii ekspansji na rynki europejskie.

Piotr jest także prezesem Poland Business Center World – światowego stowarzyszenia firm polskich i polonijnych, które ma za cel wspieranie kooperacji, działalności gospodarczej Polaków na wszystkich kontynentach. 

W tym odcinku usłyszysz także historię emigracji Piotr do Niemiec w latach 80-tych oraz o realiach tamtych czasów zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Z Piotrem poznaliśmy się przy okazji i dzięki Kongresowi 60 Milionów, który jest partnerem tego odcinka podcastu Biznes Cafe.