BIZNES CAFE MASTERMIND

Czym jest Biznes Cafe MasterMind?

BCM to grupy czterech starannie dobranych i wyselekcjonowanych osób spotykające się regularnie w celu wzajemnego wspierania się w osiąganiu swoich biznesowych i życiowych celów oraz przezwyciężania trudności.

Każde spotkanie odbywa się przy wsparciu wcześniej przygotowanego mentora przydzielonego do grupy, który pilnuje przestrzegania reguł oraz prowadzi spotkanie według ustalonego harmonogramu. Dzięki temu już od pierwszego spotkania każdy jego uczestnik czuje się bezpiecznie i komfortowo.

„Jestem z Biznes Cafe od samego początku. Spotkania w zaufanym gronie i możliwość podzielenia się swoimi problemami w grupie profesjonalistów, ekspertów w swoich branżach oraz umiejących słuchać ludzi. Są one fantastycznym narzędziem dającym wsparcie i pomoc w tych trudnych czasach. Polecam szczególnie przedsiębiorcom oraz liderom, którzy szukają zaufanego zespołu, będącego nieocenioną pomocą w ich misji zmieniania świata.

Piotr Koziniec

Przedsiębiorca, Mentor dla par

Podczas spotkań BC MASTERMIND czuję się wolny i mogę powiedzieć co naprawdę czuję bez obaw o ocenę. Największą zmianą u mnie jest to, że zacząłem stawiać czoła swoim blokadom, obawom i lękom dostając wsparcie ludzi, którzy porafią mnie szczerze wysłuchać. Polecam te spotkania TOBIE, który czytasz ten wpis, bo niezależnie czy prowadzisz biznes, pracujesz na etacie czy jesteś inwestorem, zapewne masz blokady, które powtrzymują Cię przed zrobieniem tego czego na prawdę głęboko pragniesz. Sam zadaj sobie pytanie czy naprawdę chcesz i czy jesteś gotów na zmianę? Jeśli tak, to BCM jest najbardziej wartościowym i odpowiednim do tego miejscem jakie znam.

Sylwester Klich

Przedsiębiorca, Step4Health

Jak wyglądają spotkania grup BCM?

Spotkania grupowe odbywają się regularnie w ustalonym przez grupę dniu tygodnia oraz godzinie.

Podczas spotkania każdy z uczestników ma możliwość podzielenia się swoimi bieżącymi wyzwaniami i osiągnięciami.

Sesja „gorące krzesło” to moment, w którym cała grupa skupia się na konkretnym wyzwaniu lub rozwiązaniu problemu jednego z jej uczestników, który dobrowolnie zgłasza chęć otrzymania od grupy wsparcia.

Na koniec członkowie grupy zobowiązują się przed sobą nawzajem do podjęcia konkretnych działań z których powinni się wywiązać przed kolejnym spotkaniem.

Zamiast jednej osoby dostajesz wsparcie całej grupy. Możesz wyciągnąć mnóstwo wniosków, korzystając z pracy jaką wykonujemy, oraz nowego, świeżego spojrzenia na sprawy, które dotyczą bezpośrednio Ciebie, ale również wtedy gdy słuchasz tego, o czym rozmawiają inni. Sukcesy jednej osoby stają się sukcesami Nas wszystkich, zrealizowane projekty i osiągnięte cele cieszą jak własne, a energia, która płynie swobodnie w fajnej, dynamicznej grupie zaraża wszystkich jej uczestników.

Kinga Koziniec

Deal Sourcer Biura Nieruchomości

„Podczas spotkań zaczynam rozumieć schematy i działania, które sterują moimi zachowaniami. Wsparcie grupy jest inne niż do tej pory znałem. Słowo zrozumienie nabiera nowego znaczenia, a ocena nie ma tutaj prawa bytu bo po prostu nie istnieje.”

Jacek Sobczak

Przedsiębiorca, Natural.MED | Fries Love Importer

Kto może skorzystać z BCM?

Biznes Cafe MasterMind został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał i potrzebują grupy wsparcia w odkrywaniu i rozumieniu lepiej siebie oraz projektowania swoich działań oraz osiągania sukcesów.

Z BCM korzystają zarówno przedsiębiorcy jak i osoby pracujące na etacie. Ze względu na różnice w tematyce jak i poziomach zaawansowania, każda grupa składa się ze staranie dobranych i wyselekcjonowanych osób, tak aby każdy uczestnik otrzymał odpowiednie dla swoich potrzeb wsparcie.

Jak dołączyć do grupy BC MasterMind?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu będziemy w stanie rozpoznać Twoje potrzeby oraz profil osób jakie potrzebujesz w swojej grupie.

Po przeanalizowaniu i zaakceptowaniu twojego zgłoszenia, zaczniemy wraz z tobą proces doboru właściwych osób oraz mentora do twojej grupy MasterMind.

„Na BCM doświadczam Jedności. Co to dla mnie oznacza?
Każdy jako indywidualna jednostka tworzy prawdziwą relację opartą na Wolności.
Otaczamy się wzajemnym wysłuchaniem, zrozumieniem i wsparciem. Całą uwagę grupa kieruje na zrozumieniu Twoich najskrytszych potrzeb, co za tam idzie czujesz się tutaj bezpiecznie, czujesz MOC płynącą z obecności ludzi i pełne ZAUFANIE.

Tutaj jest WOLNOŚĆ wyrażania własnych emocji, bez żadnego podziału na dobre czy złe. Wyobrażasz to Sobie?
Tworzenie Świata bez podziałów i osądów. Stawianie się w Prawdzie przed samym Sobą.
Tutaj jest WOLNOŚĆ słowa, każdy wyraża to o czym myśli, co czuje. Nad czym aktualnie pracuje lub z czym nie może Sobie w danej chwili poradzić. Szybko okazuje się, że nie Jesteś z tym sam.

Niewypowiedziane myśli i uczucia stają się wypowiedziane, a Ty stajesz się Wolny. Przez zrozumienie grupy, sam stajesz się
Samo-Świadomy. W takiej atmosferze „problemy” samoistnie się rozwiązują.

Za każdym razem po spotkaniu BCM czuję ogromną Moc do działania i realizowania Siebie.
Trzeba tego Doświadczyć, żeby móc zrozumieć ile korzyści płynie ze wspólnej pracy. Wspólnego współ-odczuwania.

POLECAM Wszystkim, niezależnie od tego w jakim miejscu Jesteś! ❤️”

Gosia Hajdas

dyrektor Biznes Cafe Ltd